Ostrze Honoru
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ostrze Honoru

Oficjalne Forum Klanu
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 PODANIE

Go down 
AutorWiadomość
vinomast
Gość




PODANIE Empty
PisanieTemat: PODANIE   PODANIE I_icon_minitime24/12/2008, 19:22

nick-vinomaster
pkt-11k
woj-sory ale takie pytania na pw kazdy ma dostep do tego co teraz napisze Wink a o wojo sie nie martwcie nie lubie gier z cyklu " zobacz jaki mam piekny palac " Wink

dlaczego wy hmmmm bo mi sie zdaje ze jestescie jedynym polskim klanem ktory nie idzie na ilosc tylko na jakosc a co do sojuszu sp heh smiech na sali 70% nie wie o co biega w tej grze farmy i jeszcze raz farmy no z 10 doswiadczonych graczy by sie znalazlo i to w mojej intencji bedzie sciagniecie ich tutaj o ile ja sam sie dostane :p a wiec czekam na odp pzdr
Powrót do góry Go down
vinomast
Gość




PODANIE Empty
PisanieTemat: jeszcze jedno   PODANIE I_icon_minitime24/12/2008, 19:28

aha jeszcze jedno zauważyłem ze macie pakt o nie agresje z klanem portugal to mnie troche boli bo ja z nimi wlasnie sobie wojne prowadze Smile narazie atakuje tylko 5 czlonkow na k99 o ilosci pkt ok 3k tylko ze teraz sa te swieta i mikolaj nie kaze mi skopac ich tylkow Evil or Very Mad ale to sie zmieni Very Happy
Powrót do góry Go down
Shinsou
Admin
Admin
Shinsou


Liczba postów : 297
Join date : 01/12/2008

PODANIE Empty
PisanieTemat: Re: PODANIE   PODANIE I_icon_minitime25/12/2008, 02:12

Zostałeś oficjalnie przyjęty Smile A co do Siły polskiej to masz rację Smile Napisz do mnie na PW Smile
Powrót do góry Go down
https://ostrza.forumpolish.com
Sponsored content





PODANIE Empty
PisanieTemat: Re: PODANIE   PODANIE I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
PODANIE
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» podanie
» podanie
» Podanie
» podanie
» Podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ostrze Honoru :: Ostrze Honoru :: Forum Gości-
Skocz do: